• |
  • |
  • |

Diğer web sayfalarına link:

Bağlantı

Diğer web sayfalarına link:

12 Mayıs 1998 tarihli ve 312 O 85/98 esas numaralı kararıyla Hamburg Asliye Mahkemesi başka web sayfalarına link vermek suretiyle görüntülenen içeriklerden de duruma göre sorumlu olunduğuna hükmetmiştir. Asliye Mahkemesi’nin görüşüne göre bu durum ancak bu içeriklere karşı açık biçimde mesafe konularak önlenebilmektedir:
Bütün linkler için geçerli: Link verilen sayfalardaki biçimlere ve içeriklere hiçbir etkimizin bulunmadığını açık biçimde beyan ederiz.
Bu nedenle link verilen sayfalara ilişkin her türlü sorumluluğun ve olası hukuka aykırı içeriklerin bize ait olmadığını beyan eder ve bu içerikleri sahiplenmediğimizi belirtiriz.
Bu açıklama, bu sayfada görüntülenen tüm linkler için ve bizde gösterilen linklerin yönlendirdiği sayfalardaki tüm içerikler için geçerlidir. Webmaster yayınlanan makalelerin, sonuçların, istatistiklerin ve bilgilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir garanti vermemektedir, özellikle de bunlar üçüncü kişilerden geldiyse. Ayrıca istenilmeden gönderilen resim ve metin malzemeleri için de geçerlidir. Web'de mevcudiyetin gerçekleştirilmesi ve bakımı ile ilgili muhatap:

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
D-42699 Solingen info(at)item24.com
Contact
BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr
Login
Online yapılandırıcılar
Online yapılandırıcılar
Kendi çalışma yeri sisteminizi veya mobil sisteminizi şimdi doğrudan online olarak planlayın. Online yapılandırıcılar
item Glossary
The world of mechanical engineering in 26,000 keywords and approximately 1,000 glossary entries – with a translation function.
Video channel from item
Go to the video channel