• |
  • |
  • |

Ürünlerimizin kullanım olanakları ve aynı şekilde uygulama aşamasında ipuçları ve önerileri eğitimlerimizde öğrenebilirsiniz.

Eğitimler

Ürünlerimizin kullanım olanakları ve aynı şekilde uygulama aşamasında ipuçları ve önerileri eğitimlerimizde öğrenebilirsiniz.

item MB eğitimlerinin içerikleri diğerlerinin yanı sıra şuradadır:

Öğleden önce:

item temelleri: Profiller ve bağlantı tekniği.
Bu eğitimle MB modüler yapı sistemini temelden tanımak isteyen müşterilerimize ve ilgililere göre düzenleme yaparız. Profil geometrisinin ve ilgili bağlantı elemanlarının temel teknik ve fiziksel ilişkileri tespit edilir. Bu eğitimde ilave olarak doğru bağlantıya giden yol gösterilir.
Yenilikler sunumu: "Güncel yenilikler" konusu eğitimin diğer bir ana konusudur.

Öğleden sonra:

item dinamik: Lineer kılavuzlar ve tahrikler
MB modüler yapı sisteminin ağırlık noktası, dinamik elemanlarının çeşitliliğidir. Bu eğitimde makara kılavuzu, bilyalı kovan kılavuzu veya bilyalı dolaşım kılavuzu gibi çeşitli lineer kılavuz konseptlerimizin nerede ve hangi amaçla kullanılabileceği açıklanmaktadır. Muhtelif tahrik çözümleri ve aynı şekilde uygun aksesuar bileşenleri de aynı şekilde ele alınmaktadır.
Pratik bir workshop ile en önemli lineer kılavuzların sökülmesi ve montajı üzerinde çalışılır.

Eğitim ağırlıklı olarak elbette katılımcıların istekleri doğrultusunda da şekillenebilir. İlgili dokümanlar eğitim esnasında elinize geçecektir. Aralarda elbette ikramlarımız olacak.

 

Sizin talepleriniz doğrultusunda şekillenen çalışma yerinde bir eğitim mi istersiniz yoksa sizin çalışma yerinizde bir item eğitimi mi istersiniz?

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login