• |
  • |
  • |

Ürünlerimizin hızla teslimatı ve yüksek oranda mevcudiyeti.

item’de müşteri servisi

item servis çalışması

Komple çözümler konusunda son derece değerli çalışma

Ayrıca sizin için donanımları memnuniyetle birleştirir ve talep halinde sizin çalışma yerinizde ya da bizim tesislerimizde monte ederiz.

Kararınız ne şekilde olursa olsun: Size maksimum kalite, zamanında teslimat ve kapsamlı bir servis garanti ediyoruz. Çünkü tarafınıza yaptığımız teklif sadece ürünün kendisi değil, item size fikirden başarılı uygulamaya kadar öneri ve çalışmalarla refakat eder.

item servis: Teslimat

Ürünlerimizin hızla teslimatı ve yüksek oranda mevcudiyeti.

İsteğiniz üzerine size katalog ürünlerini, işlenmiş bileşenleri, montaja uygun donanımları veya komple çözümleri sevk ediyoruz. Almanya genelinde depo ürünlerini ve hazırlanmış bileşenleri 48 saat içerisinde sevk ediyoruz. Donanımları ve tamamlanmış komple çözümleri proje kapsamına bağlı olarak 14 gün içerisinde alabilirsiniz.

item servis: Çalışme yerinde danışmanlık

Çalışma yerinde uzman danışmanlık

Bireysel müşteri danışmanlarımız size memnuniyetle destek sağlar.
Konusunda uzman danışmanlarımız destekleriyle daima sizin yanınızda.
item ürün eğitimlerini çalışma yerinizde de siz ve çalışanlarınız için memnuniyetle uygularız.

item servis projelendirme

Deneyimli projelendirme

Bütün item satış bayilerinde projelerinizi geliştirme ve gerçekleştirme sırasında önerileri ve uygulamalarıyla yanınızda olan deneyimli bir projelendirme ve teknisyen ekibi bulunur. Projelerinizi modüler yapı sistemimizle hayata geçirme aşamasında uzmanlığımızdan ve deneyimlerimizden yararlanın. İsteklerinizi ve fikirlerinizi aktif bir ortak çalışma ile birlikte hayata geçirelim.

item kalite yönetimi

Sürekli kalite yönetimi

Kalite yönetimimiz konusunda aşırı titiziz. Modüler yapı sistemimizin bütün ürünleri en zorlu kalite standartlarına uyulması şartıyla geliştirilir, üretilir ve teslim edilir. İzin verilen üretim toleransları son derece dar kapsamlı olup kısmen ciddi şekilde DIN standartları tolerans değerlerinin altında bulunur.

Bunlara uyma, işletmemizde özel uzman çalışanlarımız vasıtasıyla sürekli olarak denetlenir. Yüksek kalite iddiamız her item satış bayisinin hizmet ağı için de geçerlidir.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login