• |
  • |
  • |
Yapılandırıcılar

Online yapılandırıcılar

Kolay hazırlamak üzere, çalışma tezgâhları ve mobil sistemler için online yapılandırıcılarımız ile çalışma yerlerini her zaman, rahat ve kolay anlaşılır şekilde talebiniz doğrultusunda planlayabilirsiniz.

Çalışma yeri yapılandırıcı

Farklı genişlik ve derinliklerdeki ve farklı masa plakalı temel çalışma masalarımız sayesinde 500'den fazla temel model bulunur.

İster ağır yüke uygun, ister son derece esnek ya da ESD iletkenliğine sahip model olsun: Münferit aksesuarlarla kullanıldığında, gereksinime uyarlanmış, kavrama alanına optimize edilmiş çalışma yerleri elde edilir.

Mobil sistem yapılandırıcı

Dört yapı tarzı - bir hedef: item'ın L, T, U ve S mobil sistemleriüretiminizi daha verimli, esnek ve hızlı hâle getirir ve Online-Yapılandırıcı üzerinden hemen kullanıma hazırdır! Hangi uygulama alanı olursa olsun, item SystemMobil yapılandırıcı ile mevcut kullanım alanı için birkaç tıklamayla doğru çözümü bulabilirsiniz. Tasarımınızı uygun kulplar, ESD koruması ve uygun aksesuarlar kişiselleştirebilirsiniz.

Arayan bulur. Ama daha hızlı.

Artık, itibaren yeni ürün bulma lineer tekniğimiz, ihtiyacınız olan lineer üniteyi hızlı ve kolay bir şekilde bulmanız konusunda size yardımcıdır.

TPS talep yardımı

İşletmeniz için yeni bir merdiven sahanlığı sistemi mi arıyorsunuz? item’ın soru yardımıyla her zaman doğru soruyu sorarsınız. Kişisel ve güvenli.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login