• |
  • |
  • |

Ürünlerimizden maksimum kalite beklentisi.

Felsefe

Sizin fikirleriniz buna değer. Bunun bizim için anlamı: Ürünlerimizde yüksek kalite iddiasının ve bu şekilde ilgili hizmetlerin garanti edilmesidir.

Bizim müşterilerimiz bileşenlerimizle geliştiriyor, tasarlıyor ve dünya çapında kurulum yapıyor. Bizim görevimiz maksimum mevcudiyeti uygun fiyat/performans oranında sunmak ve bu esnada 24 saat uzman bir müşteri servisi sağlamaktır — item Industrietechnik GmbH.

Müşterilerimizle işbirliği içerisindeki diyaloglar bizim açımızdan son derece önemlidir. Sağduyulu görüş ve eylem ve aynı şekilde müşterilerimizin ve ilgililerin yapıcı geri bildirimleri ürünlerimizin ve hizmetlerimizin etkili şekilde geliştirilmesinin teminatıdır.

Her açıdan kaynakları koruyarak ve çevre dostu kalmak amacıyla dürüstlük, süreklilik, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik ile ilgili yüksek beklentiler görüş ve bilincimizi etkilemektedir.

Kültürel, sportif ve toplum yararına aktivitelere sponsorluk etmek gibi sosyal sorumluluklar ya da çalışanlarımızın eğitim faaliyetleri ve ilerideki eğitimleri bizim misyonumuzdur.

Üçüncü şahısların kişiliğine saygı göstermek, yapıcı, birbirine karşı işbirliği içerisinde tutum ve müşterek liderlik iyi ve gelecek odaklı ortak çalışmanın temelini oluşturur.

Ürün ve hizmetlerimizi müşteriyle yakın diyalog kurarak sürekli geliştirmek ve değişen pazarlara uyum sağlamak bizim için çok önemli bir şirket hedefidir.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login