• |
  • |
  • |

item sürekli yenilikçi ve orijinal ürünler geliştirir.

Ürünler ve hizmetler

Ürünlerimizin dizaynındaki, biçim ve fonksiyonun uyumlu bağlantısındaki yüksek iddiamız ile müşterilerimizin yüksek beklentilerine uygun, sürekli olarak yenilikçi ve orijinal ürünler geliştiriyoruz.

Büyük işlevsellik ve basit uygulanabilirlik

Ürünün maksimum kalitesinin hep aynı şekilde kalması, yüksek değerli materyaller, büyük fonksiyonellik ve iyi fiyat/performans oranında basit uygulanabilirlik ürünlerimizin belirleyici özellikleridir.
Ürünlerin ve kullanım olanaklarının teknik dokümantasyonu, detaylı teknik verilerin hazır bulunması ve CAD geometrilerinin ve aynı şekilde kullanım aşamasındaki destek maksimum kalite kriterlerine tabidir.

İddiamız: Zamanın şartlarına uygun mevcudiyet ve müşteriyle doğrudan yakınlık

Ürünlerimizin dünya çapında ve zamanın şartlarına uygun mevcudiyeti, ürün çeşitlerinin tamamını depolama, ürün ve uygulama danışmanlığı ve aynı şekilde doğrudan müşteri yakınlığı ile projelendirme müşterilerimize sunduğumuz iddialı hizmetlerimizdir.

Toplamadan başlayarak donanımların çalışma yapılarak bir araya getirilmesi vasıtasıyla komple çözümlerin bileşenlerimizle monte edilmesi sürecine kadar varan yüksek değere sahip servis hizmetleri tayfı hizmetlerimizi tamamlar niteliğe sahiptir. Ürün ve hizmetlerimizi müşteriyle yakın diyalog kurarak sürekli geliştirmek ve değişen pazarlara uyum sağlamak bizim için çok önemli bir şirket hedefidir ve müşterilerimizin kendi pazarlarındaki rekabet kabiliyetini destekler.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login