• |
  • |
  • |

item sürekli yenilikçi ve orijinal ürünler geliştirir.

Ürünler ve hizmetler

Ürünlerimizin dizaynındaki, biçim ve fonksiyonun uyumlu bağlantısındaki yüksek iddiamız ile müşterilerimizin yüksek beklentilerine uygun, sürekli olarak yenilikçi ve orijinal ürünler geliştiriyoruz.

Büyük işlevsellik ve basit uygulanabilirlik

Ürünün maksimum kalitesinin hep aynı şekilde kalması, yüksek değerli materyaller, büyük fonksiyonellik ve iyi fiyat/performans oranında basit uygulanabilirlik ürünlerimizin belirleyici özellikleridir.
Ürünlerin ve kullanım olanaklarının teknik dokümantasyonu, detaylı teknik verilerin hazır bulunması ve CAD geometrilerinin ve aynı şekilde kullanım aşamasındaki destek maksimum kalite kriterlerine tabidir.

İddiamız: Zamanın şartlarına uygun mevcudiyet ve müşteriyle doğrudan yakınlık

Ürünlerimizin dünya çapında ve zamanın şartlarına uygun mevcudiyeti, ürün çeşitlerinin tamamını depolama, ürün ve uygulama danışmanlığı ve aynı şekilde doğrudan müşteri yakınlığı ile projelendirme müşterilerimize sunduğumuz iddialı hizmetlerimizdir.

Toplamadan başlayarak donanımların çalışma yapılarak bir araya getirilmesi vasıtasıyla komple çözümlerin bileşenlerimizle monte edilmesi sürecine kadar varan yüksek değere sahip servis hizmetleri tayfı hizmetlerimizi tamamlar niteliğe sahiptir. Ürün ve hizmetlerimizi müşteriyle yakın diyalog kurarak sürekli geliştirmek ve değişen pazarlara uyum sağlamak bizim için çok önemli bir şirket hedefidir ve müşterilerimizin kendi pazarlarındaki rekabet kabiliyetini destekler.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login