• |
  • |
  • |

Sorumluluk

Sorumluluktan bağışıklık

Kullanıcıların CAD dosyalarını kullanmalarından doğan zararlar için, bunların nedeni ne olursa olsun, ancak yasal temsilcilerimizin, çalışanlarımızın ya da ifa yardımcılarımızın kastı ya da ağır ihmali halinde sorumlu olmaktayız. Bu, ön ya da yan sözleşme yükümlülüklerinin çiğnenmesi halinde de duruma uygun olarak geçerlidir.
Öngörülemez, tipik olmayan zararlar için sorumluluk üstlenmiyoruz. Tazminat hakları tipik öngörülebilir zarar ile sınırlıdır. Üçüncü kişilerden hizmetler alınması halinde bunların niteliksel ya da niceliksel olarak sağlanabilir olup olmadıklarından biz sorumlu değiliz.

Garanti

CAD servisinin ve bununla bağlantılı web sayfalarının kullanımında ortaya çıkabilecek tehlikelerden kullanıcı sorumludur. CAD servisinin belli zamanlarda kullanılabilir olduğunu garanti etmiyoruz. Özellikle de arıza, kesinti ya da CAD sisteminin devre dışı kalması halleri için herhangi bir sorumluluk almıyoruz. Servisteki içerikleri belli bir amaca uygunluğu, doğruluğu ve eksiksizliği, ayrıca virüs bulunmaması ve hatasız iletim konusunda herhangi bir garanti üstlenmiyoruz.
Üçüncü kişilerin diğer içerikleri için, örneğin linklenmiş web sayfaları için, herhangi bir sorumluluk almıyoruz. Bu bakımdan yalnızca erişime aracılık ediyoruz ve bu yabancı içerikleri kendi mülkiyetimize geçirmiyoruz.
  • Bu konuyla ilgili diğer sorularınız için bize lütfen e posta atınız.
Contact
BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr
Login
Online yapılandırıcılar
Online yapılandırıcılar
Kendi çalışma yeri sisteminizi veya mobil sisteminizi şimdi doğrudan online olarak planlayın. Online yapılandırıcılar
item Glossary
The world of mechanical engineering in 26,000 keywords and approximately 1,000 glossary entries – with a translation function.
Video channel from item
Go to the video channel