• |
  • |
  • |

Bizim çalışma yeri sistemimiz MB modüler sistemimiz ile tamamen örtüşür.

Esnek kalın: Çalışma yerlerinin bağlantısını sağlamak için yeni item bileşenleri

Esnek, ekonomik ve ergonomik çalışma yeri; değer yaratma zinciri kapsamında her zamankinden daha fazla bir zorunluluk. Çalışma yerlerinin donatılması ve bağlantılarının yapılması için yeni item bileşenleri çağdaş ve değişikliğe adapte edilebilir. Çalışma hayatının geleceğine yatırım!
Gerek tekerlekli kızak, kayma güzergâhı, gerekse bilyalı makaralar üzerinde veya korumalı olarak fırçalar üzerinde iş parçalarını bir çalışma yerinden manüel olarak bir diğer çalışma yerine hareket ettirebilirsiniz. Bağlantılar zahmetsiz şekilde gerçekleşir ve fonksiyon elemanlarının kolayca değiştirilebilmesi sayesinde daima esnek kalır.

 

 

Modüler makaralı ray 8 40x40, çalışma yerlerinin birbiriyle bağlantısı ve ürün hazırlama içi yeni bir sistem çözümünün temelini oluşturur. item profil oluğu 5 ve 8, makaralı rayların standart elemanlarla kolayca bağlanmasını ve sabitlenmesini sağlar. Ürünlerin ve iş parçalarının manüel olarak mümkün olduğunca korumalı ve etkin bir şekilde taşınmasını sağlamak üzere birçok kullanım şekli bulunur ve her eleman aynı üniversal makaralı raya uyar!

İster KanBan işaretlemesi için renkli makaralar, yüksek korumalı iş parçası nakliyesi için fırça elemanları, ister bilya setleri veya kayar çıtalar olsun: item makara rayları planlayıcının özel gereksinimlerine uyarlanabilir. Çok hızlı kullanım için, hazır küçük makaralı konveyörler bile stoklarımızda mevcuttur. item, iletken bileşen taleplerine de kulak verir: Genel bir çoklu iletkenlik sağlayan ESD uyumlu elemanlar bulunur.

Makaralı rayların çalışma masalarına yönlendirme yapabilmesi için, fırçalar ve bilyalı makaralar masa plaka elemanları olarak kullanılabilir. Bir parmaklık, makaralı rayı kılavuzlar ve yanlara doğru emniyete alır; kayar çıtalar özellikle az sürtünmeli ve iletken olarak genişletilebilir.

Login
Çalışma yeri yapılandırıcı

Şimdi çalışma yerinizi kendi taleplerinize göre kolayca online olarak planlayın.

Mobil sistemler yapılandırıcı

İhtiyaca göre mobil sistemleri şimdi doğrudan online olarak planlayın.

Yenilikler videosu 2012/II

item çalışma yeri sistemi, üretiminizin daha da verimli olmasını sağlar!