• |
  • |
  • |

Bizim çalışma yeri sistemimiz MB modüler yapı sistemimiz ile tamamen örtüşür.

Manüel üretim için item çalışma yeri sistemi

Endüstride ve bürolarda manüel çalışma yerleri için mükemmel çalışma yeri tasarımı – item çalışma yeri sistemi ile tüm görevler manüel üretimle optimum şekilde çözüme kavuşturulur.

item çalışma yeri sistemi her tür çalışma yeri tasarımını tasavvur edilebilir şekilde kolaylaştırır. Önceden yapılandırılmış ve ihtiyaçlarınıza hemen uyarlanabilen beş çalışma masası seçeneği arasından seçim yapılabilir. Yüksekliği kademesiz olarak ayarlanabilen çalışma masaları, ek üniteler ve kollar sayesinde montaj çalışma yerlerine veya komple çalışma tezgâhlarına dönüşür. Üretime yönelik sayısız, gelişmiş aksesuar sayesinde malzeme ve alet hazırlamayla birlikte üretim hatları için ESD çalışma masaları oluşturulur.

Çalışma yerinde daha fazla dinamik, yeni mobil sistemler.

Çalışma yeri sistemlerimizde mükemmel tamamlama: Yeni mobil sistemler L, T, U ve S üretiminize daha fazla hareket katar.

 

 

item ile çalışma yeri tasarımı, bir bakışta avantajlarınız:

  1. Bunlar kademesiz olarak yükseklik bakımından ayarlanabilir ve esnek bir şekilde kullanıcıya uyum sağlar, ergonomik çalışma yeri tasarımı en önemli ön koşuldur.
  2. Bunlar MB modüler yapı sistemiyle tamamen uyumludur, item ile 30 yıldan beri makineler ve çalışma tertibatları tasarlanmaktadır. Bütün çalışma tezgâhları sürekli olarak genişletilebilir, başka çözümlere entegre edilebilir ve kullanılmaya devam edilebilir. Bir yatırım bundan daha ekonomik olamaz.
  3. Bunlar mantıklı çalışma tezgâhı aksesuarı ile çalışma yerlerinin birbiriyle bağlanması ve malzeme sunumu şeklinde tamamlanabilir. Aletler, elektronik bağlantılar, basınçlı hava veya veri hatları kolayca monte edilebilir ve kullanıcının hizmetine güvenli bir şekilde sunulabilir.

 

 Download:
Sistem genel kataloğu ile ergonomik çalışma yerleri (Sürüm 2.1)

Montaj, bakım, onarım ve deney tertibatları için çalışma yerleri. Temel tezgâh varyantları, farklı ebatlarda çeşitli çalışma alanları ve her uygulama için uygun aksesuar.

Login
Çalışma yeri yapılandırıcı

Şimdi çalışma yerinizi kendi taleplerinize göre kolayca online olarak planlayın.

Mobil sistemler yapılandırıcı

İhtiyaca göre mobil sistemleri şimdi doğrudan online olarak planlayın.

Yenilikler videosu 2012/II

item çalışma yeri sistemi, üretiminizin daha da verimli olmasını sağlar!