• |
  • |
  • |

item Klik bağlantı sistemi 8 herhangi bir açıda kesişen veya paralel yönlendirilen ikili alu profilin 8 kuvvet bağlantılı bir bağlantısıdır.

item Klik-bağlantı seti 8

  1. Profil çalışması gerekmez
  2. Her yöne ve her açıda kaydırılabilir
  3. Profil 8’ler istenen açıda birbirine bağlanabilir

item Klik bağlantı sistemi 8 herhangi bir açıda kesişen veya paralel yönlendirilen ikili alüminyum profilin 8 kuvvet bağlantılı bir bağlantısıdır.
Döner sabitlemeler iki taraftan profil oluklarını, bağlantı elemanının her iki oluk boyunca itilmesi, profillerin birbirine herhangi bir açı konumuna döndürülmesi gibi mümkün olabilecek şekilde kavrar.

Klik bağlantı elemanının özel varyantları:
item klik bağlantı seti 8 iki modelde bulunur: İkili alüminyum profilin 8 oluk tarafları arasında bağlantı olarak, 20 mm mesafede, (ürün no. 0.0.489.79) veya bir profili 8 40x40 alın tarafından herhangi bir dönme konumunda dik açılı şekilde bir profil boşluğuna bağlayan varyant 90° (ürün no. 0.0.606.94).

KLİK bağlantı setinin hızla uygulanabilmesi özel avantajıdır: Bağlantı elemanının profil oluklarına takılması ve ¼ döndürmeyle kilitleme hızla yapılmış olur.

Ardından bağlantı elemanı artık sadece tek bir yan gergi vidasının sıkılması vasıtasıyla sabitlenir: Kolay kullanımla birlikte maksimum esneklik!

1) KLİK bağlantı setinin profil oluğuna takılması ve kilitlenmesi (KLİK!)

2) KLİK bağlantı setinin ikinci profil ile birleştirilmesi

3) KLİK bağlantı setinin düzenlenmesi ve gergi vidasının sıkılması

4) Sökme: Gergi vidası söküldükten sonra tespit sacı profil oluğundan kaldırılır ve geriye döndürülür. KLİK bağlantı seti parçalarına ayrılmak zorunda değildir ve hemen bir sonraki kullanım için hazırdır.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login
item ürün bulma

Yeni ürün bulma lineer tekniği ile uygun lineer üniteyi hızlı bulma.