• |
  • |
  • |

Yapı serisi X, profiller ve sistem elemanları için yeni bir kontur

Yapı serisi X

item MB modüler yapı sisteminin profilleri ve sistem elemanları için yeni bir kontur:
X dizayn çizgisini ifade eder.

Profiller X
Maksimum işlevsellik ve hassas konturlar. Temiz oda profilleri yeni model dilinde tamamen düz yan yüzeylerle kapalı ve sade olarak kendilerini gösterirler. Olası en küçük kenar yuvarlaklığı temiz oda profilleri arasında düze yakın, geçişsiz bağlantı yapılmasını sağlar.

Burada akıllıca olan kapatılmış profil kanallarıdır, bunlar aynı zamanda fark edilmeden sona erer. Kanalın kapağı yerinden sökülebilir; böylece gerekli durumda her yerde anında üniversal bir sabitleme olanağı elde edilebilir. Ancak sadece gerçekten gerekli olduğu yerde bu durum söz konusudur, aksi halde eloksal kaplamalı alüminyum yüzeyin ipeksi parıltısı etkin olur.


Yapı elemanları X

Tutarlı somutluk ve belirgin hat kılavuzu. Temiz oda profillerinin düzgünlüğü ayaklıkların ve el tutamaklarının ayrıca yüzeylerin ve hareketli çerçeve elemanlarının sabitlenmesi için uygun yapı parçalarının şekil ve renk tasarımında devam eder. Sade gri uç kapakları alın tarafında profillerin kesişme kenarlarını kapatır. Belirgin tasarım hattı en ince ayrıntıya kadar devam eder ve tüm konstrüksiyonun uyumlu bir bütünlüğünü sağlar.

Profil modüler yapı X ikna edici kaliteyi sağlar: Tarama ölçülü modüler sistem taşıyıcı ve aynı zamanda kuşatmalı yapıların hızlı ve esnek şekilde oluşturulmasını sağlar. Kapalı biçimin yararları ikna edicidir: Kirlerin kanal içerisine girme şansı yoktur.
Modüler yapı sistemi X profil konstrüksiyonları bu nedenle özellikle temizlik bakımından yüksek taleplerin bulunduğu sanayi uygulamaları için uygundur:

- Makinelerdeki koruma tertibatları
- Temiz oda alanlarında kullanım için ürünler
- Mekân ayırmalar
- Raf yapımı ve vitrinler

Mükemmel
Yenilikçi modüler yapı sistemi X her tasarıma son derece kaliteli bir görünüm kazandırır.
İddialı tasarımı birleştirilen sofistike teknik. Yapı serisi X tanınmış "iF Product Design Award" 2008 ödülünü almış ve Alman dizayn ödülü 2008 için aday gösterilmiştir.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login
item ürün bulma

Yeni ürün bulma lineer tekniği ile uygun lineer üniteyi hızlı bulma.