• |
  • |
  • |

Produktneuheiten - TPS - Das Treppen-Podeste-System

TPS, item’den yeni merdiven sahanlığı sistemi

İster büyük platform, çevreleyen montaj platformu veya isterse basit bakım platformu olsun merdiven sahanlığı sistemi istenilen yükseklikte çalışma alanları oluşturur. TPS, item MB modüler sistemiyle uyumlu olduğu için, emniyet çitleri, kapılar, profiller, zemin elemanları, vb. ile komple aksesuar programı kullanıma hazırdır. TPS ile merdivenler ve platformlar bir makine şasisinin entegre bir bileşenidir.

TPS merdivenler

Yeni: Dört eğim açılı pratik merdivenler.

Her görev, her mekân farklıdır. Bu nedenle TPS, rahat tırmanma ve yer tasarrufu arasından seçim yapmanızı sağlar. TPS merdivenlerinin 30°, 38°, 45° veya 60° eğim açıları bulunur. Tüm çözümler kişisel olarak yapılandırılabilir ve en yüksek emniyet şartlarını yerine getirir.

TPS platformlar

Yeni: Daha fazla verimlilik için sağlam platformlar.

İster büyük platform, çevreleyen montaj platformu veya isterse basit bakım platformu olsun, TPS istenilen yükseklikte çalışma alanları oluşturur. TPS, item MB modüler sistemiyle uyumlu olduğu için, emniyet çitleri, kapılar, profiller, zemin elemanları, vb. ile komple aksesuar programı kullanıma hazırdır. TPS ile merdivenler ve platformlar bir makine şasisinin entegre bir bileşenidir.

TPS tırabzanlar

Yeni: Her tesis için emniyetli tırabzanlar

item’de emniyet ilk sırada yer alır. TPS’de direkler, küpeşteler ve de ayak ve diz parmaklıkları için kusursuz geliştirilmiş ve esnek bir sistem bulunur. İlgili çalışma durumuna kusursuz bir şekilde uyarlar.

TPS'deki 04/2013 yeniliklerimiz konusunda ilave bilgileri, yenilikler PDF kapsamında veya doğrudan yerel satış bayiinizde bulabilirsiniz.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login