• |
  • |
  • |

Yenilikler 2014/II

Yenilikler 2014/II (sonbahar)

Sistemli yenilikler, item sonbahar 2014 yenilikleri.

item modüler sistemleri sürekli olarak geliştiriliyor ve böylece yenilik ve sürekliliği birbirine bağlıyor. Sonbahar 2014'e ait en yeni ürünler ve bileşenler hakkında bilgi edinin. Altta yer alan bölümlerden birini seçin veya yenilikler katalogunda gezinin – ePaper olarak pratik!

MB Modüler sistem

Makine ve işletim malzemesi inşası alanındaki tüm yapısal çalışmalarla ilgili uzman sistem; kapılar, pencereler ve klapelerin güvenli ve esnek şekilde tasarlanmasına yönelik yeni olanaklar sunuyor.

Yapı serisi XMS

Yapı serisi XMS, sınırlanmış fonksiyon alanları ile birlikte, entegre kablo kanallarına sahip profiller ve ayırma profilleri sayesinde modüler seri yapı için mükemmel derecede uygundur.

Çalışma yeri sistemi

Ergolojistiği yaşayın! Yeni item çalışma yeri sistemi, çalışma yeriyle ilgili olarak taşımadan küçük parçaların ergonomik olarak ayrılmasına kadar tüm arabirimleri dikkate alır.

LP modüler sistem

Yalın İmalat için kullanılan modüler sistem, Düşük Maliyetli Otomasyonu destekler. Kayar yataklar ve yeni çekme çubuğu, ürünleri yaratıcı ve etkin bir şekilde hareket ettirme konusunda sizi destekler.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login
ePaper Yenilikler 2014/II

item yeniliklerini basılı katalogda keşfedin.

ePaper