• |
  • |
  • |

MB modüler yapı sistemi makine dalında tam ölçüsündeki çerçeveler ve tertibatlar için temeldir.

Makineler ve işletim malzemesi yapımı

MB modüler yapı sistemi makine dalında tam ölçüsündeki çerçeveler ve tertibatlar için temeldir. Yeniden kullanılabilir alüminyum profiller basit kapakların veya çok akslı sistemlerin oluşturulmasını sağlar.

Koruyucu ve bölme duvar sistemleri

Sistemli emniyet: item koruyucu ve bölme duvarlar için bütün bileşenleri en yüksek teknik seviyede sunar. Bu şekilde münferit çalışma istasyonları veya makinenin tamamını içine alan üstü kapanmış sundurmalar için kabinler oluşur.

Çalışma yeri sistemleri

İster tekli çalışma yeri, bağlantılı üretim hatları veya isterse malzeme hazır tutma için esnek nakliye arabaları olsun, item etkili ve yormayan çalışma için uyarlanmış bileşenler sunar.

Yalın üretim

item çözümleriyle ekonomik sistemleri manüel üretimde kullanabileceğiniz esneklik elde edersiniz. Çalışma yerleri kolayca konfigüre edilebilir ve daima yeniden uyarlanabilir.

Doğrusal Hareket Teknolojisi

Etkili lineer sistemler en yüksek seviyede otomatik çözümler sunar. Çok sayıdaki akslar hassas linner kılavuzlar sayesinde komple işlem ve konumlama sistemlerine bağlanabiliyor.

Merdiven sahanlığı sistemleri

İste büyük platform, çevreleyen montaj platformu veya isterse basit bakım platformu olsun merdiven sahanlığı sistemi istenilen yükseklikte çalışma alanları oluşturur. TPS, MB modüler yapı sistemiyle uyumlu olduğu için komple aksesuar programı kullanıma hazırdır.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login