• |
  • |
  • |

Çalışma yeri sistemleri ürün bilgisi

Çalışma yeri sistemleri

Mobil sistem U82H iki D30 konveyör ve iki 8x6 tabla içerir. Araba, mobil sistemlerin üretildiği geniş seçenek çeşitliliğine ait diğer bir örnektir.

Bu laboratuvar masası ön camların kontrolü için geliştirildi. Çalışma plakası, üzerinde cam tutma tertibatını esnek şekilde konumlandırmayı sağlayan esnek kullanımlı plaka profillerinden oluşur.

Bu kombinasyon, elektrikli yükseklik ayarı yapılabilen çalışma masası ve aynı şekilde yükseklik ayarı yapılabilen malzeme arabasından oluşur.

Konveyörlü stabil çalışma masası, yalın üretim sırasında bağlantılı çalışma istasyonları için mükemmel bir temel oluşturur.

SystemMobil S41 T esnek ve güçlüdür: Gazlı amortisör destekli bir teleskopik direk üzerinden tek hareketle çalışma yüksekliğine adapte edilebilir.

Mobil sistem L41H, çalışma masalarından ters yönde yükleme için iki tabla içerir. Açılar ihtiyaca göre uyarlanabilir.

Bu mobil çalışma masası aşağıdaki gibi bazı özelliklere sahiptir: Bir çalışma yeri bağlantısı içinde malzeme akışı için entegre bir konveyöre sahiptir.

Mobil sistem L61 iki hareketli açılı tabla ve dışarı çekilebilir çekmeceli, delikli sacdan korumalı bir küp içerir. Küpün içine örneğin bir PC yerleştirilebilir.

Çalışma masası E, mobil, yüksekliği elektriksel olarak ayarlanabilen bir çalışma masası örneğidir. Bu seçenek, geniş bilgi panosuna ve esnek bir belge tutucusuna sahiptir.

Bu Lean separasyon çalışma yerinde, birbirleriyle bağlantılı U biçimli çalışma yerlerinde malzeme FiFo (ilk giren ilk çıkar) raflarla uygun yerde her an el atında olacak şekilde hazır tutulur.

Contact

BIBUS Otomasyon Ltd.Şti. 
İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulv.
Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İstanbul

Tel. +90 212 293 82 00
Fax +90 212 249 88 34
info(at)bibus.com.tr
www.bibus.com.tr

Login