• |
  • |
  • |

Makineler ve işletim malzemesi yapımı ürün bilgisi

Makineler ve işletim malzemesi yapımı

Mikroskop arabası her tarafında kapalı oluklar içerir ve görünür bağlantıları yoktur.

Çalışma yeriyle birlikte bu makine muhafazası, gürültü önlemek için öne doğru susturucu malzemeyle donatılmıştır. Yukarıya doğru bir çelik kafes aynı anda maksimum iş güvenliğiyle birlikte hava tahliyesini sağlar.

Bu taşıma arabası klasik 8 profillerden ve 40x40 mm ölçülerinde üretilir. Hafiftir ve yüksek kaliteli yönlendirme tekerlekleri D75 ile konforlu bir şekilde kontrol edilebilir.

Bu dolabın dış boyutları 2.000x1410x440 mm’dir ve altı raf üzerinde sekizer adet olmak üzere 48 kutu alabilir. Tüm yüksekliğe erişen, güzel şekilli 8 Al menteşeler içeren kapılar her köşeye rahatça erişme olanağı sağlar.

2.000x1410x440 mm boyutlarındaki bu depolama rafı 6x8 kutuları yerleştirmek için kullanılan modern standart raflara bir örnektir.

Bu depolama rafına, maksimum yüklemede de emniyetli şekilde istiflenen maksimum 32 kap sığar. Rafın emniyetli şekilde durmasını sağlam ayarlanabilir ayaklar sağlar.

Tümüyle MB modüler sistem elemanlarıyla tasarlanan dirsekli raf uzun ürünlerin yerleştirilmesi için optimize edilmiştir.

MB yapı parçalarından oluşan bu ürün giriş arabası bilgisayarlı bir çalışma yeri için tasarlanmıştır.

Yapı serisi 10 elemanlarından oluşan makine şasisi stabilite ve emniyet sunuyor.

MB modüler sisteme ait bu yapı serisi 10 şasi, ağır yük taşıyabilir ve bu nedenle malzeme kullanımı için ağır parçaları hazırlamak için son derece uygundur.

Contact

item Industrietechnik GmbH
Friedenstraße 107-109
42699 Solingen

Tel.: +49 / 212 / 658 03 00
info(at)item24.com
www.item24.com

Login